A női kézilabda Bajnokok Ligája aktuális szezonjának egyetlen veretlen csapata, a Győri Audi ETO KC utolsó középdöntős mérkőzésén is megőrizte hibátlan mérlegét: a zöld-fehérek hazai pályán 32–24-re győzték le a dán Randerst.
A részletekről itt olvashat!A részletekről itt olvashat!
NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
KÖZÉPDÖNTŐ, I. CSOPORT, 6. FORDULÓ
Győri Audi ETO KC–Randers (dán) 32–24 (15–12)
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






