A női kézilabda Bajnokok Ligája aktuális szezonjának egyetlen veretlen csapata, a Győri Audi ETO KC utolsó középdöntős mérkőzésén is megőrizte hibátlan mérlegét: a zöld-fehérek hazai pályán 32–24-re győzték le a dán Randerst. A mérkőzés után Kovacsics Anikó elmondta, a soron következő mérkőzésre kell koncentrálniuk, nem a korábbi megnyert tizenkettőre.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






