Kovacsics Anikó szerint felszabadultan, boldogan kézilabdázott a Larvikot legyőző Győri Audi ETO KC a Bajnokok Ligája mai mérkőzésén. A dánokat végig maguk mögött tartották, a hajrában pedig még egy lapáttal rádobtak. Ahogy Kovacsics fogalmazott, „ha így folytatjuk, nem lesznek gondjaink.” Az NSO Tv helyszíni riportja.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






