Női kézi: Békéscsaba után Fehérváron folytatja a szélső
Távozik a Budapest Bank-Békéscsabai Előre NKSE női kézilabdacsapatától Hajduch Csenge, akinek a nyáron lejár a szerződése. A saját nevelésű szélső a nyártól az ugyancsak NB I-es Fehérvárban folytatja pályafutását.
A 22 éves játékos a szezonban 28 mérkőzésen 34 gólt szerzett a Békéscsaba színeiben.
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43
Ezek is érdekelhetik







