A Győri Audi ETO KC a Bajnokok Ligája-döntő tegnapi jegyvásárlásának indulásával egy különleges lehetőséget ajánl fel szurkolóinak: mindenki, aki jegyet vált a döntőre, aláírhatja az ETO óriáso mezét, amelyet a szurkolótábor az elődöntőn kifeszített a lelátón. A gigantikus mez a döntőn is megjelenik majd – immár várhatóan ötezer szurkoló aláírásával és jókívánságával együtt. Az első aláírással Borkai Zsolt, Győr város polgármestere és Thomas Faustmann, az Audi Hungaria ügyvezető igazgatója látták el a 180 négyzetméteres mezt.
„A BL-döntőhöz közeledve az egész városunk egy nagy szurkolótáborrá alakult. A szurkolók aláírása azt a fantasztikus összetartást képviseli, amelyet a csapatunk az elődöntőn produkált, mi ezzel fejezzük ki, hogy az ETO mögött állunk – az utolsó másodpercig." – mondta Borkai Zsolt, miután aláírásával és jókívánságaival ellátta a mezt.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





