Női kézi BL: száz Valcea-szurkoló érkezik Veszprémbe
Száz Oltchim Valcea-szurkoló érkezik a Győri Audi ETO KC elleni női kézilabda Bajnokok Ligája-elődöntő csütörtöki visszavágójára Veszprémbe.
A győri klub keddi tájékoztatása szerint a román szurkolókat biztonságiak kísérik majd, és külön szektorban kapnak helyet. A helyszínen a rendőrökön túl 65 fős biztonsági személyzet lát el szolgálatot.
A 19 órakor kezdődő veszprémi mérkőzésen telt ház, 5000 néző lesz jelen. Az első, bukaresti mérkőzést 24–22-re nyerte a Győr.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






