A Győri ETO nyerte a női kézilabda NB I döntőjének első felvonását. A hazai pályán játszó címvédő 34–28-ra győzte le a Ferencvárost, amely szinte az egész mérkőzésen hátrányban volt, ráadásul a második félidőben a megsérülő Tomori Zsuzsát is elveszítette.
A mérkőzésről bővebben ide kattintva olvashatnak. A mérkőzésről bővebben ide kattintva olvashatnak.
NŐI KÉZILABDA NB I
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
Győri Audi ETO KC–FTC 34–28
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik





