Férfi kézi NB I: közte 10 - nyert a Veszprém a döntő 1. meccsén
A férfi kézilabda NB I döntőjének első meccsén a Veszprém hazai pályán 33–23-ra győzött a Szeged ellen, ezzel 1–0-ra vezet az egyik csapat második sikeréig tartó párharcban.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







