Így szabadult fel nyolc győri kupadöntő feszültsége - galéria
Az idegenbeli siker után Veszprémben is legyőzte a Larvikot a Győri Audi ETO KC a női kézilabda BL-döntőben, így története során először megnyerte a Bajnokok Ligáját! És hogy milyen volt a meccs és az ünneplés? Ehelyütt beszéljenek helyettünk a képek! Őrült drukker, ordító Amorim, koncentráló norvég, Radicsevics extázisban, Martín a levegőben, a kupa győri kézen – a BL-finálé története Korponai Tamás és Szabó Miklós lencséjén keresztül!
| A GALÉRIA MEGTEKINTÉSÉHEZ KATTINTSON A KÉPRE! (Fotók: Korponai Tamás, Szabó Miklós) |

Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35
Ezek is érdekelhetik






