Női kézi BL: A Győr a legjobb csapat a sorozatban - Gjekstad
A veszprémi visszavágón is legyőzte a Larvikot, így kettős győzelemmel – története során először – elhódította a Bajnokok Ligája trófeáját a Győri Audi ETO KC. Ole Gustav Gjekstad, a norvég csapat edzője a meccs után elismerte: a zöld-fehérek megérdemelten nyertek.
„Az első tíz-tizenöt percben nagyon rosszul játszottunk, és ez döntőnek bizonyult. Nagyon boldogok voltunk, hogy bejutottunk a döntőbe. de most, hogy vége a finálénak, mindannyian csalódottak vagyunk. Ugyanakkor el kell ismernem, hogy a Győr a legjobb csapat a sorozatban” – mondta szomorúan a szakember.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35
Ezek is érdekelhetik






