Női kézi BL: a visszafutásokon volt a hangsúly az utolsó győri edzésen

Megtartotta utolsó edzését a BL-döntő előtt a Győri ETO a Larvik Arenában (Fotók: gyorietokc.hu)
Az utolsó edzést is megtartotta délelőtt Ambros Martín, a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának vezetőedzője a mai Bajnokok Ligája-döntő előtt a Larvik Arenában. A norvégok elleni felkészülésben a visszafutások fontosságára helyezte a hangsúlyt a szakember. Az utolsó simítások elvégzésével a csapat teljes fizikai, taktikai és lelki felkészültségben várja a 16.45-kor kezdődő összecsapást, amelyről élő, szöveges tudósítást olvashatnak a Nemzeti Sport Online-on!

Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






