Női kézi BL: Böhn az elsők között gratulált a győrieknek
A veszprémi visszavágón is legyőzte a Larvikot, így kettős győzelemmel – története során először – elhódította a Bajnokok Ligája trófeáját a Győri Audi ETO KC. Karl Erik Böhn, a magyar válogatott szövetségi kapitánya, a csapatot a tavalyi BL-döntőben irányító szakember is üzent korábbi csapatának.
„Gratulálok!” – írta természetesen magyarul az sms-ben a játékosoknak a nemzeti csapat norvég kapitánya, aki hosszú időn át irányította korábban a Larvikot is.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35
Ezek is érdekelhetik






