Női kézi BL: Győri ETO-Larvik visszavágó élőben az NSO-n
A női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjének visszavágóján a Győri Audi ETO KC és a Larvik Veszprémben méri össze az erejét. Az első találkozót Norvégiában az ETO nyerte meg három góllal. Kövesse velünk élőben az összecsapás alakulását!
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35
Ezek is érdekelhetik






