Női kézi BL: Larvik-Győr, a döntő első mérkőzése élőben
A Győr női kézilabdacsapata vasárnap délután idegenben lép pályára a Larvik ellen a Bajnokok Ligája-döntő első mérkőzésén. Kövesse figyelemmel a találkozó alakulását folyamatosan frissülő cikkünk segítségével!
NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
LARVIK HK (norvég)–GYŐRI AUDI ETO KC
Larvik, 16.45 óra (tv: Digi Sport1). Vezeti: Florescu, Duta (románok) NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
LARVIK HK (norvég)–GYŐRI AUDI ETO KC
Larvik, 16.45 óra (tv: Digi Sport1). Vezeti: Florescu, Duta (románok)
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







