Női kézi BL: megérkeztek a csapatok az arénába - fotók

Először a győriek busza gurult be
Másfél órával a kezdés előtt, 13.45-kor megérkeztek a csapatok a női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjének otthont adó veszprémi arénába.
Elsőként a Győri Audi ETO KC busza gördült be, majd nem sokkal később megérkezett a norvég Larvikot szállító jármű is. A vendég játékosok miután leszálltak a buszról még sétáltak egyet a környéken, mielőtt bementek a csarnokba.


Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35
Ezek is érdekelhetik






