Női kézi NB I: jó hajrával az Érd szerezte meg a bronzérmet
Az Érd sokáig csak szenvedett a Vác ellen, de végül jó hajrával 25–21-re nyert a női kézilabda NB I harmadik helyéért vívott párharc mindent eldöntő 3. mérkőzésén, így megszerezte a bronzérmet.
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43
Ezek is érdekelhetik







