A női kézilabdázóknál a Győri Audi ETO KC vasárnapi kupagyőzelmével – a Magyar Kupa veszprémi fináléjában 36–28-ra nyert az FTC-Rail Cargo Hungaria ellen – ért véget a szezon, amelyben a bajnoki cím már korábban eldőlt. De vajon olvasóink mit tartanak a bajnokság legnagyobb meglepetésének?
SZAVAZÁS
Mi volt a női bajnokság legnagyobb meglepetése?
KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik





