Videó: A sad adio - így búcsúzott a Győr Jokától és Lekitől
A szenzációs évadot maga mögött tudó Győri AUDI ETO KC érzelmes videoklippel búcsúzott a kerettől távozó Jovanka Radicsevicstől és Andrea Lekicstől. A lányok legemlékezetesebb győri pillanataiból készített összeállítást, amely a Rúzsa Magdi által előadott szerb dalra, az „A sad adióra" készült, megkönnyezték a távozók. Íme, a klip!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






