Videó: ambrózia - magyarul fejezte ki örömét a sikeredző
A Győri Audi ETO KC vezetőedzője, Ambros Martín hosszú útnak ért a végére, miután csapata az idegenbeli siker után hazai pályán is legyőzte a Larvikot, s az ETO története során először megnyerte a Bajnokok Ligáját. A tréner a találkozó után elmondta az NSO Tv-nek, a mérkőzés kulcspillanataiban is a Győr akarata érvényesült, így valóban megérdemelték a címet.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







