Videó: BL-döntő előtt - „Most mondjam el a hibákat?”
A Győri Audi ETO KC szombaton Veszprémben játssza a női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjének visszavágóját a Larvik ellen. Az NSO Tv ott volt a magyar bajnok nyilvános edzésén, amelyen Ambros Martín edző kemény megdolgoztatta a lányokat. Szepes Ivett, Hornyák Dóra és Görbicz Anita beszélt a mindent eldöntő mérkőzésről.
EGY PÁLYAFUTÁS CSÚCSAEGY PÁLYAFUTÁS CSÚCSA
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






