Videó: fantasztikusan hajrázott a Győr, így nyert a Larvik ellen
Ahogy arról már beszámoltunk, a női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjének első mérkőzésén a Győri Audi ETO KC 24–21-re nyert Larvikban, így előnyből várhatja a jövő szombati veszprémi visszavágót. Íme, a találkozó két félidejének utolsó percei!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







