A bajnoki cím és a BL-győzelem után a női kézilabda Magyar Kupát is megnyerte a Győri Audi ETO KC, amely így ebben a sorozatban is megvédte a címét. A veszprémi fináléban tíz perc után indult be a győri henger az FTC-Rail Cargo Hungaria ellen, és a papírforma alapján eleve esélyesebb együttes magabiztos győzelmet könyvelhetett el. Tekintse meg a mérkőzés összefoglalóját!
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






