Videó: védekezve is irányítana a Győr a Larvik ellen
Délután negyed négykor kezdetét veszi a női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjének visszavágója a Győri Audi ETO KC és a norvég Larvik között a Veszprém Arénában. Szepesi Ivett reméli, hogy támadva és védekezve is irányítani tudják találkozót. Görbicz Anita elmondta, az első meccsen sok ziccer kimaradt, s a felkészülés során alaposan kielemezték a larviki találkozót. Az NSO Tv beharangozó interjúi.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






