Női kézi NB I: elhagyja a DVSC-t a korábbi ETO-átlövő
Elhagyja a DVSC-Fórum NB I-es női kézilabdacsapatát Herr Anita.
A Győri ETO-val korábban a BL-ben is szereplő balkezes átlövő posztjára Sopronyi Anettet is szerződtette az NB I-es tagságát adminisztratív úton megőrző debreceni klub, .
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43
Ezek is érdekelhetik







