Kézi: kétszázmillió forintot kap a Nemzeti Kézilabda-akadémia
Kétszázmillió forintot kap a Nemzeti Kézilabda-akadémia a működési és utánpótlás-fejlesztési feladatainak támogatására a rendkívüli kormányzati intézkedésekre szolgáló tartalékból.
A legfrissebb Közlönyben megjelent kormányhatározatban az olvasható, hogy a pénz jövő június 30-ig használható fel, a maradékot vissza kell téríteni.
A Nemzeti Kézilabda-akadémia létrehozásáról a Magyar Kézilabda-szövetség elnöksége döntött tavaly augusztusban. Az utánpótlás-nevelő központ 2012. szeptember 1-jén kezdte meg működését Balatonbogláron, főigazgatója Mocsai Lajos, a férfi válogatott szövetségi kapitánya.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







