Női kézi: az MVM a győri női csapat kiemelt főszponzora

MTI MTIMTI MTI
2013.09.26. 11:28
Az MVM Magyar Villamosművek Zrt. és az MVM Csoport kiemelt főszponzori szerződést kötött csütörtökön a női kézilabda Bajnokok Ligájában címvédő Győri Audi ETO KC-vel.

Az egy évre szóló szerződést csütörtökön írták alá a Győrött található MeXtrém Kalandparkban, amellyel a csapat tagjai a sajtótájékoztató előtt megismerkedhettek.

„Ünnepélyes alkalom ez, a névadó szponzorokat követően, mint Győr városa és az Audi, az MVM a kézilabdacsapat harmadik legnagyobb szponzora lesz. Minden sikeres, eredményes vállalat erkölcsi kötelessége, hogy támogassa a kiemelkedő teljesítményeket a versenysportban is, ezért döntöttünk a győri női együttes mellett” – mondta Felkai György, az MVM Csoport kommunikációs igazgatója.
A szponzoráció összegét nem árulták el, de annyit igen, hogy teljesítményösztönző elemek is szerepelnek a szerződésben.

Kelecsényi Ernő, az Audi ETO KC elnöke kiemelte, hogy ilyen jelentőségű szponzorációs szerződést a névadószponzori szerződéseken kívül még nem kötöttek. Hozzátette: „A csapat érdeme, hogy eljutottunk idáig és ebben az évben elért eredményeinkkel szeretnénk elérni, hogy jövőre megújíthassuk a mostani szerződésünket.”

A Győri Audi ETO KC a Bajnokok Ligája címvédője, kétszeres BL-döntős, 10-szeres magyar bajnok, és 2005 óta folyamatosan Magyar Kupa-győztes.

Az MVM szeptember 4-én a férfi NB I-ben címvédő veszprémi csapattal kötött öt évre szóló névadó szponzori szerződést, amelynek értelmében az együttes MKB-MVM Veszprém néven szerepel majd a jövőben.


„Ünnepélyes alkalom ez, a névadó szponzorokat követően, mint Győr városa és az Audi, az MVM a kézilabdacsapat harmadik legnagyobb szponzora lesz. Minden sikeres, eredményes vállalat erkölcsi kötelessége, hogy támogassa a kiemelkedő teljesítményeket a versenysportban is, ezért döntöttünk a győri női együttes mellett” – mondta Felkai György, az MVM Csoport kommunikációs igazgatója.
A szponzoráció összegét nem árulták el, de annyit igen, hogy teljesítményösztönző elemek is szerepelnek a szerződésben.

Kelecsényi Ernő, az Audi ETO KC elnöke kiemelte, hogy ilyen jelentőségű szponzorációs szerződést a névadószponzori szerződéseken kívül még nem kötöttek. Hozzátette: „A csapat érdeme, hogy eljutottunk idáig és ebben az évben elért eredményeinkkel szeretnénk elérni, hogy jövőre megújíthassuk a mostani szerződésünket.”

A Győri Audi ETO KC a Bajnokok Ligája címvédője, kétszeres BL-döntős, 10-szeres magyar bajnok, és 2005 óta folyamatosan Magyar Kupa-győztes.

Az MVM szeptember 4-én a férfi NB I-ben címvédő veszprémi csapattal kötött öt évre szóló névadó szponzori szerződést, amelynek értelmében az együttes MKB-MVM Veszprém néven szerepel majd a jövőben.

Legfrissebb hírek

Női kézi BL: a címvédő megkapta a Győrt a csoportjába, megvannak a Fradi ellenfelei is

Kézilabda
18 órája

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában

Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Kézilabda: a Tatabánya nem kapott szabadkártyát a BL-be, a Szeged és az FTC igen

Kézilabda
2026.06.22. 10:28

Ezért nem játszott a női kézi BL négyes döntőjében a Győri ETO klasszisa

Kézilabda
2026.06.21. 15:06

Pődör Rebeka a gólkirály, Csíkos Luca dobta a legtöbb akciógólt – a női kézilabda NB I idénye számokban

Kézilabda
2026.06.18. 11:12

Per Johansson: Vissza kell hozni Győrbe a Bajnokok Ligája serlegét!

Kézilabda
2026.06.16. 10:17

A benevezett klubok közül csak egy nem indulhat a női kézi BL-ben

Kézilabda
2026.06.10. 16:09

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk

Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik