Régi stratégiával, de mégis eredményesen kézilabdázott a Ferencváros a Buducsnoszt Podgorica ellen a női Bajnokok Ligájában, és 27–25-re legyőzte a montenegrói együttest. Elek Gábor vezetőedző nagyon jónak ítélte a védekezést, kiemelte a türelmes támadójátékot és a klasszis megmozdulásokat. Tomori Zsuzsanna szerint élet-halál kérdése volt a mai csata, ennek szellemében játszottak.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






