Női kézilabda: Görbicz Anita megsérült
A Győri Audi ETO keddi női kézilabda Magyar Kupa-mérkőzésén bokasérülést szenvedett Görbicz Anita, akire emiatt legalább tíznapos kényszerpihenő vár.
Görbicz világbajnoki szereplése remélhetőleg nincs veszélyben, de az edzéseket, a terhelhetőségét csapatorvosával, dr. Balogh Péterrel kell egyeztetnie.
Az ETO az MK negyedik fordulójában 26–16-ra legyőzte hazai pályán a Vácot, így bejutott a legjobb nyolc közé.
Az ETO az MK negyedik fordulójában 26–16-ra legyőzte hazai pályán a Vácot, így bejutott a legjobb nyolc közé.
A válogatott hétfőtől Balmazújvárosban készül a december 7-én kezdődő szerbiai vb-re.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






