Az NSO Tv rendhagyó interjújában a Veszprém Barabás női kézilabdacsapatának két kiválósága egymást kérdezte a fehérorosz Gorodnyicsanka ellen sikerrel megvívott KEK-mérkőzés után. Hajtai Vanessza és a szakma által egyszerűen csak az „új" Görbicz Anitának hívott Tóth Gabriella könnyedén, vidáman csevegtek egy véresen komoly találkozóról.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






