A női kézilabda Bajnokok Ligája negyedik fordulójában a Győri Audi ETO KC hazai pályán 29–22-re legyőzte a német Thüringer HC-t, s újabb sikerével bejutott a nyolc közé. A győriek hét közben kispályás focival is készültek a mérkőzésre. A videóból kiderül, milyen jól bánik a labdával lábbal is Görbicz Anita, látványos félpályás lövést eresztett el.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






