Női kézi-vb: drámai csatában kikaptunk Brazíliától
A magyar női kézilabda-válogatott drámai csatában, kétszeri hosszabbítás után 33–31-re kikapott Brazíliától a negyeddöntőben a szerbiai világbajnokságon. A mieink közel álltak a győzelemhez, ám a hajrát a dél-amerikaiak bírták jobban, akik így bejutottak az elődöntőbe.
A részletekről itt olvashat.A részletekről itt olvashat.
NŐI KÉZILABDA-VB
NEGYEDDÖNTŐ (december 18.)
Magyarország–Brazília 31–33 – kétszeri hosszabbítás után
Legfrissebb hírek

Neymar kihagyhatja a brazilok első meccsét
Foci vb 2026
2026.06.11. 16:49
Ezek is érdekelhetik







