
(Fotó: Az Eszterházy KFSC-GloboSys Facebook-oldala)
Ötletes plakáttal hirdeti soron következő NB I-es mérkőzéseit az Eszterházy KFSC-Globál SAFE női kézilabdacsapata, amely egy héten belül megmérkőzik a két listavezetővel, a Győri ETO-val és a Ferencvárossal. A még pont nélkül álló sereghajtó játékosai a kép erejéig az egri várvédő nők bőrébe bújva ígérik, a végsőkig küzdenek.
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43
Ezek is érdekelhetik






