Női kézi: Szepesit megműtötték, hat hónapig tart a felépülése
Az előzetes terveknek megfelelően kedden megműtötték Szepesi Ivettet, a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának Bajnokok Ligája-győztes szélsőjét. A győri klubhonlap beszámolója szerint a beavatkozás jól sikerült.
A vasárnapi pontos diagnózist, azaz az elülső keresztszalag-szakadást követően kedden a betervezett időpontban megműtötték a balszélsőt. A beavatkozásról a műtétet végző dr. Balogh Péter beszélt a gyorietokc.hu-nak.
„Friss sérülése, elülső keresztszalag-szakadása volt jelentős instabilitással. Ezenkívül egy korábbi sérülést, a külső holdas porc hátsó szakaszán szakadást is találtunk. A szakadt részt eltávolítottuk, a keresztszalagot a legmodernebb technológiával pótoltuk. Pár nap kórházi kezelés vár rá, ezt követően külső rögzítő nélkül távozhat. Felépülése előreláthatóan hat hónapot vesz igénybe” – nyilatkozta az együttes csapatorvosa.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






