Szerdán igazi kézirangadóval, a Győri Audi ETO KC–FTC-Rail Cargo Hungaria mérkőzéssel búcsúztatták a hazaiak szentélyét, a Magvassy Mihály Sportcsarnokot. A győriek az új, az év végi Európa-bajnokságra elkészülő multifunkcionális csarnok felépüléséig az Egyetemi Csarnokban fogadják ellenfeleiket. Görbicz Anita és Hornyák Ágnes is szomorú, hogy el kell menni, de remélik, az új csarnokban is jó lesz a hangulat.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






