Mint arról már beszámoltunk, sajtóhírek szerint Tomori Zsuzsanna, az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdcsapatának játékosa nem hosszabbítja meg a szezon végén lejáró szerződését a zöld-fehérrekkel és csapattársával, Vérten Orsolyával együtt visszatérhet a Győri Audi ETO-hoz. Az NSO Tv a Podgorica elleni hétvégi Bajnokok Ligája-mérkőzésre készülő győriek edzésén járt utána a híreknek.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik





