Női kézi: a magyar szurkolók mécseseket gyújtottak Böhn házánál - fotó

A magyar szurkolók Böhn házánál emlékeztek (Fotó: Facebook)
A korábbi híreknek megfelelően a különgéppel Norvégiába érkező 168 magyar szurkoló ellátogatott a hétvégén elhunyt Karl Erik Böhn sandefjordi házához, ahol mécseseket gyújtottak a szakember emlékére, valamint több magyar klub sálait is elhelyezték. A megemlékezés az esti Larvik–Győri ETO BL-meccs előtt folytatódik.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






