Női kézi: Böhn hatására csodát műveltünk a pályán - Görbicz
A Győri Audi ETO női kézilabdacsapata Karl Erik Böhnre emlékezve ma este 18 órakor közös gyertyagyújtásra várja a szurkolókat a Magvassy Csarnokhoz. Görbicz Anita elmondta, a norvég szakember munkájának hatására csodákat műveltek a pályán.
„Sajnos csak rövid időt töltöttünk együtt Karl Erikkel, nemcsak a klubnál, a válogatottnál is. De ez alatt a pár hónap alatt is megtapasztalhattuk, hogy KEB nemcsak kiváló szakember, hanem emberként is fantasztikus. Egyedülálló módon tudott motiválni bennünket, játékosokat, hatására csodákat műveltünk a pályán. Halála óriási veszteség számunkra!” – mondta Görbicz Anita.Görbicz Anita.
A KEB-bel közösen vívott bajnoki és BL-csaták emlékére ma este a csapat tagjai is gyertyát gyújtanak volt edzőjükért.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik





