Videó: csúcsmeccs - Görbicz nem tudja, milyen a BL-formájuk
A női kézilabda Bajnokok Ligájában a legutóbbi két kiírás győztese mérkőzik meg egymással Győrben szombaton. Az ETO ellenfele a Buducsnoszt Podgorica, amely Ambros Martín vezetőedző szerint az átlagosnál keményebben védekezik. Görbicz Anita elmondta, nem tudja, milyen formában van a győri csapat, mert az elmúlt időszakban gyengébb ellenfelekkel találkoztak. Egy biztos: csúcsmeccs következik!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







