Női kézi: „Nevetséges és felháborító Knezsevics büntetése”
Mint ismeretes, a győri Görbicz Anitát a vasárnapi BL-meccsen lefejelő podgoricai Milena Knezsevicset két meccsre tiltotta el az európai szövetség. A döntést magyar oldalról felháborodást váltott ki, elégedetlenségének adott hangot az ETO francia játékosa, Raphaëlle Tervel és a klub elnöke, Kelecsényi Ernő is. A Digi Sport Reggeli Start című műsorában a győriek korábbi kapusedzője, Bakos István is elmondta a véleményét.
„Nevetséges és felháborító Milena Knezsevics kétmeccses eltiltása. Véleményem szerint a szabályok alapján az ilyen esetben kiszabható maximális büntetést, vagyis egyéves eltiltást és 15 ezer eurós pénzbírságot is ki lehetett volna szabni a játékosra, én arra számítottam, hogy ezt megközelíti majd a büntetés, ehhez képest az EHF egy kézlegyintéssel elintézte az ügyet. Az ítélet nincs arányban a történtekkel” – nyilatkozta a Digi Sportnak Bakos István, a győri női kézilabdacsapat korábbi kapusedzője.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






