Női kézi MK: sorozatban tizedszer a Győri ETO-é a trófea
Sorozatban tizedszer nyerte meg a női kézilabda Magyar Kupát a Győri ETO, miután a dabasi döntőben 34–29-re legyőzte a Ferencvárost.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







