Női kézi BL: olvasóink szerint nem Lunde volt az ETO legjobbja
A női kézilabda Bajnokok Ligája döntője után arra kértük olvasóinkat, hogy értékeljék a győztes Győri Audi ETO KC játékosainak final fourban nyújtott teljesítményét. A hétvége legértékesebb játékosának az európai szövetség (EHF) a kapus Katrine Lundét választotta, a szavazóknál – nagyon magas átlaggal – azonban hajszállal elmaradt a gólkirálynőtől, Görbicz Anitától. Az ETO játékosai közül hatan is kilencesnél magasabb átlaggal zártak szavazásunkon! (Az eredmények között csak azokat tüntettük fel, akik mindkét mérkőzésen pályára léptek.)
SZAVAZÁS
Hogyan értékeli a Győr játékosainak a final fourban nyújtott teljesítményét?
KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35
Ezek is érdekelhetik






