A Győri Audi ETO KC nagy lépést tett a bajnoki címvédés felé, miután a döntő első felvonásán nagyon simán aratott hétgólos győzelmet a Népligetben az FTC-Rail Cargo Hungaria vendégeként. A győriek az 5. perctől robbantottak, a félidőre már nyolc góllal megléptek, és simán nyertek. Folytatás május 15-én, csütörtökön Győrben. Ha az ETO győz, úgy lezárja az egyik fél második győzelméig tartó párharcot, és megszerzi a klub tizenegyedik, sorrendben hetedik bajnoki címét.
Bővebben itt olvashat a döntő első mérkőzéséről!Bővebben itt olvashat a döntő első mérkőzéséről!
NŐI KÉZILABDA NB I
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
FTC-Rail Cargo Hungaria–Győri Audi ETO KC 25–32 (10–18)
Az egyik fél második győzelméig tartópárharc állása: 1–0 a Győr javára
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik





