Videó: „Bosszantsanak csak a magyar szurkolók, így jobban játszunk”
Kiváló első félideji játékának, és masszív védekezésének köszönhetően a Győri Audi ETO női kézilabdacsapata 29–26-ra legyőzte a dán Midtjyllandot a Bajnokok Ligája Final Fourjának elődöntőjében, így bejutott a fináléba. Az NSO Tv-nek Heidi Löke, Bognár-Bódi Bernadett és Kovacsics Anikó elmondta, nem foglalkoznak a fáradtsággal, teljes erőbedobással küzdenek a döntőben.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







