Videó: kéziálom - „Megnőttek a helyek, begyorsultam”
A dán Midtjylland megszorongatni is alig tudta a Győri Audi ETO KC-t a női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjének elődöntőjében a Papp László Budapest Sportarénában. A háromgólos magyar győzelem után Heidi Löke, Bognár-Bódi Bernadett, Kovacsics Anikó és Görbicz Anita értékelt az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







