Női kézilabda: megvan a Győr új csarnokának a neve
Hivatalosan bejelentették, hogy Audi Aréna Győr lesz a Győri Audi ETO KC új, öt hónap múlva elkészülő multifunkciós csarnokának neve.
A szerződést ma írták alá a győri Bokrétaünnep keretében, és a megállapodás szerint a novemberben átadandó létesítmény 10 éven keresztül viseli majd a névadó szponzor nevét.



Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






