Karl Erik Böhn-domborművet lepleznek le szombaton Győrben a BL-győztes ETO és a norvég Larvik emlékmérkőzése előtt.
A két klub hagyományt teremtene a két csapat rákban elhunyt vezetőedzőjére emlékezve, az első összecsapás előtt Lebó Ferenc győri szobrász márványba foglalt bronz domborművét is leleplezi a két csapatkapitány. A portré ősszel az ETO új Audi Arénájának falára kerül ki.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik





