Videó: „Magunktól gyengébbet, a Szegedtől jobbat vártunk”
Az MKB-MVM Veszprém férfi kézilabdacsapata 33–24-re nyert a Mol-Pick-Szeged ellen a Szuperkupa döntőjében. A mérkőzés után a házigazda bakonyiaktól Nagy László, Mikler Roland, Iváncsik Gergő míg a szegediektől Zubai Szabolcs, Ilyés Ferenc és Ancsin Gábor értékelt az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







