Videó: A Győrtől mindenki mindig győzelmet vár - Kovacsics
A Győri Audi ETO KC lett a női kézilabda Szuperkupa győztese, miután a veszprémi csúcspárharcban minimális különbséggel nyert az FTC-Rail Cargo Hungaria ellen. Soós Viktória, Kovacsics Anikó, Szucsánszki Zita és Herr Orsolya értékelte a mérkőzést az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






