Női kézi: mindkét meccsét az új győri arénában játssza a válogatott az Eb előtt

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.11.17. 16:56
Eldőlt, hogy mindkét felkészülési meccsét a győri Audi Arénában játssza a magyar női kézilabda-válogatott a decemberi hazai Európa-bajnokság előtt.

Németh András együttese, amely jövő héten kezdi meg a felkészülést, november 29-én 15.30-tól az osztrákokat, míg december 4-én 17.30-tól a franciákat fogadja a hétvégén átadott új csarnokban. a hétvégén átadott új csarnokban.

A magyar válogatott december 7-én Oroszország ellen kezdi meg az Eb-t, majd 9-én Lengyelország, 11-én pedig Spanyolország következik a csoportban.

• TÖLTSÉK LE A TORNA SZURKOLÓI SZOFTVERÉT!
SZURKOL, UTAZIK, LÁJKOL? – A KÉZI EB KISOKOSA!

Legfrissebb hírek

Női kézilabda: nagyszerű hírrel jelentkezett Simon Petra Szantoriniről

Kézilabda
2026.06.12. 12:20

A Győr vereségéről, a Metz sikeréről és a válogatott jövőjéről beszélt Golovin Vlagyimir

Kézilabda
2026.06.09. 14:50

„Sokat köszönhetek a »csakazértis« mentalitásomnak” – Szemerey Zsófi semmit sem kapott ingyen

Kézilabda
2026.05.26. 10:11

„Elviselhetetlenné vált a fájdalom” – női kéziválogatottunk kulcsembere a nehéz pillanatokban már Los Angelesre gondol

Kézilabda
2026.05.05. 11:11

Montenegró, Szlovénia és Izland lesz a magyar női kézilabda-válogatott ellenfele az Eb-n

Kézilabda
2026.04.16. 18:40

Női kézi Eb: Nagyváradon játszik a magyar válogatott

Kézilabda
2026.04.13. 12:25

Véget ért a női kézilabda Eb selejtezősorozata, teljes a mezőny

Kézilabda
2026.04.12. 20:56

Vámos Petra: Még mindig vannak hibák, de ez a két mérkőzés határozottan jobb volt

Kézilabda
2026.04.12. 09:36
Ezek is érdekelhetik