Női kézilabda: a győri Müller újabb ujjtörést szenvedett
Susann Müller újabb ujjtörést szenvedett, így a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának idén nyáron igazolt német jobbátlövője a Viborg elleni hazai BL-mérkőzésen sem játszhat.
Susann Müller győri színekben még nem játszott BL-mérkőzést, mivel október közepén ujjtörést szenvedett a lövőkezén az egyik edzésen. A német jobbátlövő az ETO pénteki tréningjén ugyanígy járt, így hiába lépett már pályára szerdán a Siófok elleni kupamérkőzésen, egy darabig újból kényszerpihenőre kényszerül.
A győriek szombat 16 órától a Viborgot látják vendégül, és győzelmük esetén bebiztosítanák csoportelsőségüket a BL C jelű kvartettjében.
A győriek szombat 16 órától a Viborgot látják vendégül, és győzelmük esetén bebiztosítanák csoportelsőségüket a BL C jelű kvartettjében.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






